وکس صورت یا بند انداختن

وکس صورت یا بند انداختن

برداشتن مو های زائد صورت و پوستی عاری از مو دغدغه ی بسیاری از خانم ها بوده و همیشه به دنبال راه های گوناگون به منظور رهایی از این موضوع هستند. وکس صورت یا بند انداختن دو روشی است که بانوان از آنها برای رهایی از مو های زائد استفاده می کنند.

البته عمل لیزر نیز در جهت موزدایی، صورت میگیرد اما وکس و بند کاربرد بیشتری دارند. اصلاح با بند از دیر باز در ایران مرسوم بوده و همچنان از این روش استفاده می شود. وکس نیز چند سالی است که در مراکز زیبایی انجام می شود. البته در گذشته نیز از موم استفاده می کردند اما استفاده از آن برای صورت چندان متداول نبود.

کدام یک بهتر است ؟

هر کدام از روش های نامبرده شده نقاط مثبت و منفی مختص به خود را دارند. و هر شخص بنا بر نوع پوست و حساسیت های پوستی خود یکی از این دو روش را تایید و استفاده می کند. اما طبق درخواست مراجعه کنندگان به مراکز زیبایی استفاده از بند از وکس بالاتر است.

خصوصیات مثبت و منفی وکس

نقاط مثبت: یک لایه از ماده ی وکس را بر روی پوست کشیده و پس از چسبندگی جدا می کنند. این چسبندگی پوست را عاری از مو و حتی کرک های ریز میکند. با این روش پوست کاملا تمیز شده و روزنه های آن باز می شوند اما بند مانند وکس پوست را کاملا موزدایی نمیکند.

نقاط منفی: ماده ی وکس قبل از استفاده باید داغ باشد چنانچه وکس به طور مکرر انجام شود داغی موجود در آن و همچنین کندن آن از روی صورت پوست را شل به مرور افتاده میکند. همچنین انجام این عمل بر روی هر پوستی  امکان پذیر نیست زیرا بعضی از پوست ها حساس، چرب و مستعد جوش هستند.

خصوصیات مثبت و منفی بند

بدون شک هر بانویی تا به حال وکس صورت یا بند انداختن را تجربه کرده و با خصوصیات آنها آشنا شده است.

نقاط مثبت:  در روش بند بر خلاف وکس از مواد شیمیایی بر روی پوست استفاده نمی شود و بر روی هر نوع پوستی می توان از بند استفاده کرد.

نقاط منفی : پوست به طور کامل مو زدایی نمی شود.

خانه اپیلاسیون مهتاب سجادیه بهترین خانه اپیلاسیون اصفهان اماده ارائه انواع خدمات وکس و موم می باشد.

درباره admin

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Button