وکس صورت اصفهان
اگر چه وکس صورت یک درمان موقت است، ولی یکی از روش های رایج حذف موهای زائد صورت است. به دلیل سهولت، راحتی، اثر عموما طولانی مدت و هزینه های نسبتا کم ، بسیاری از زنان به وکس صورت توجه دارند. اگرچه چند اقدام احتیاطی وجود دارد.
از مزایای وکس صورت:
طولانی مدت
اپیلاسیون صورت معمولا روی ابروها و لب بالا قرار می گیرد، هرچند چانه و دیگر مناطق صورت نیز می توانند انجام شوند. هنگامی که روی کل صورت انجام شود، فولیکول مو از ریشه کشیده می شود و به طور موقت برداشته می شود تا مو بتواند رشد کند. به طور کلی، برای ناحیه صورت، حدود دو تا سه هفته بعد از وکس رشد می کند و حتی ممکن است تا یک ماه کامل قبل از اینکه نیاز به وکس داشته باشند، طول می کشد.
هزینه
وکس صورت نسبت به لیزر هزینه ی کمتری دارد و هم چنین دو هفته یک بار یا حتی یک ماه نیاز به انجام دوباره هستید.
نازک شدن موی صورت
انجام وکس صورت بعد از گذشت زمان، رشد دوباره مو نازک تر، نرمتر از قبل می شود. موهای نازک به راحتی قابل دیدن نیستند.با این حال، اگر بعد از انجام وکس صورت جوش می زنید یا پوست بسیار حساسی دارید انجام ندهید چون وکس پوست را تحریک می کند و باعث می شود پوست شما بدتر شود.
راحتی
وکس صورت تقریبا در تمام سالن های انجام می شود و موم در سراسر کشور، از شهرهای بزرگ به شهرهای کوچک در دسترس است. بسیاری از زنان به دنبال یک متخصص هستند، زیرا روش های مختلف اپیلاسیون ممکن است سطح های مختلف درد را ایجاد کند؛ اما به طور کلی، پیدا کردن یک سالن که بهداشتی باشد و وکس صورت را به صورت حرفه ای انجام دهد، بسیار آسان است.
سالن مهتاب سجادیه تخصصی ترین مرکز اپیلاسیون است که با مجوز کاری و محیطی کاملا تمیز و بهداشتی با مناسب ترین قیمت اپیلاسیون و وکس صورت اصفهان آماده خدمت به شما همشهریان عزیز است.

وکس صورت اصفهان

وکس صورت اصفهان 

درباره writer

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button