هاشور ابرو

ابرو در زیبایی چهره بسیار موثر است ریشه ی زیبایی چهره در ابروهاست و قدرت زیبایی ابروها از هر چیزی بیشتر است. به همین دلیل ابروهای خوش فرم کامل کننده ی هر چهره ایه می باشد.
ابروهای خوش فرم به زیبایی های صورت اجازه خودنمایی کردن می دهند، طراحی ابرو متناسب با فرم صورت هم چنین قرینه سازی با ابزار کار حرفه ایی انجام می شود.
هاشور مویی به روش میكروبلیدینگ یا فیبروز ابرو در حال حاضر جدیدترین متد برای آرایش ماندگار ابروها می باشد كه مطابق با خواب موهای ابرو برای برطرف كردن برای رفع نواقص ابرو و فرم دهی به آن ها متناسب با فرم صورت و سن می باشد. هم چنین هاشور ابرو مویی با متد میكروبلیدینگ با استفاده از رنگ های اورجینال و دستگاه استاندارد و بی حسی بسیار قوی بدون درد و خونریزی كاملا بهداشتی و ارائه و آموزش كلیه ی خدمات تخصصی میكروبلیدینگ و میكروپیگمنتیش به صورت خصوصی و گروهی به همراه جلسات پشتیبانی از هنرجو در سالن مهتاب سجادیه تحت نظر سرکار خانم سجادیه انجام می شود.
جدیدترین متد هاشور مویی بُعد سازی ابرو (میکروبلیدینگ) است که نهایت طبیعی بودن در کنار سادگی و زیبایی را نشان می دهد.
بهترین هاشور اصفهان را سرکار خانم مهتاب سجادیه انجام می دهد که با چندین سال سابقه در زمینه هاشور ابرو، میکروبلیدینگ و میکروپگمنتیشن و دارای چندی مدارک بین المللی آکادمی فیبروز است و جز یکی از بهترین هاشور کارهای اصفهان است. ابروها همیشه نقش پررنگی تو زیبایی صورت دارند و نیمی از زیبایی صورت رو ابروهای خوش فرم تامین می‌کند هم چنین ابرو به زیبایی صورت بال و پر می دهد.
اگر به دنبال یک هاشور کار خوب و حرفه ای در اصفهان هستید ما به شما سرکار خانم مهتاب سجادیه که بهترین هاشور ابرو اصفهان است را معرفی می کنیم.

هاشور ابرو

هاشور ابرو

درباره writer

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button