‎هاشور ابرو اصفهان

خیلی از افراد به دلیل نزدیک بودن عید نوروز به دنبال هاشور کار خوب هستند و به دلیل اینکه ابرو یکی از مهم ترین اجزای صورت است باید توسط یک هاشور کار حرفه ای انجام شود و همان طور که قبلا گفته شد بهترین هاشور ابرو اصفهان را سرکار خانم مهتاب سجادیه انجام می دهد که با چندین سال سابقه در زمینه هاشور ابرو، میکروبلیدینگ و میکروپگمنتیشن و هم چنین دارای چندین مدارک بین المللی آکادمی فیبروز، جز یکی از بهترین هاشور کارهای اصفهان است.

چگونه ابروهای متناسب داشته باشیم؟

  • قسمت بیرونی ابرو باید به موازات گوشه پایینی بینی و گوشه چشم قرار بگیرد.
  • قوس بالای عنبیه چشم مستقیم باید با ابرو در یک راستا قرار بگیرد.
  • قسمت داخلی ابرو باید با استخوان بینی در یک خط باشند.
  • مشخص کردن فرم نهایی ابرو از ابتدا تا انتها

تغییر فرم ابرو به روش هاشور روی ابروی تاتو شده و تقریبا بدون مو و پهن كردن ابرو به روش فیبروز، كاملا مشابه مو طبیعی به روش نانو، میكروبلیدینگ انجام می شود هم چنین مداد و سایه ابرو تنها باعث ریزش مو می شوند ولی هاشور ابرو به روش میكروبلیدینگ اصولی با مواد عالی باعث تحریك فولیكول مو و پر پشت شدن ابرو نیز می شود. هاشور ابرو به 2 روش میكروبلیدینگ و میکروپگمنتیشن انجام می شود و ظاهری طبیعی و بسیار شیك به صورت شما می دهد.
ابروهای خوش فرم به زیبایی های صورت اجازه خودنمایی کردن می دهند، طراحی هاشور ابرو متناسب با فرم صورت هم چنین قرینه سازی با ابزار کار حرفه ایی، رفع عیوب ابرو، پاك كردن تاتوهای قدیمی و در نهایت پر کردن جاهای خالی ابرو به روش میکرو بلیدینگ با استفاده از بهترین مواد آمریكایی و رنگ های صد در صد اورجینال برند فیبروز را در مرکز تخصصی مهتاب سجادیه تجربه کنید. مرکز تخصصی مهتاب سجادیه از بهترین میکروبلیدینگ اصفهان و هاشور ابرو اصفهان است.

هاشور ابرو اصفهان

هاشور ابرو اصفهان

درباره writer

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button