میکرواسکالپ در اصفهان
در حالی که بسیاری از گزینه های موجود برای درمان ریزش مو، اغلب گران و غیر قابل اطمینان هستند و به جای اینکه از ریزش مو جلوگیری کند باعث ناامیدی شما می شود. میکرواسکالپ یک درمان مؤثر برای مردان و زنان مبتلا به ریزش مو است و روشی جدید برای حجیم کردن و پرپشت نشان دادن موها است، افرادی که دچار کم پشتی مو هستند یا از طاسی رنج می برند یا بر اثر اسکار یا جای شکستگی در ابرو و سر قسمتی از موهایشان رشد نمی کند و دارای کچلی موضعی هستند یا پس از کاشت مو احتیاج به اصلاح فضاهای خالی سر دارند می توانند از روش میکرواسکالپ استفاده کنند اسکالپ محدودیت سنی و جنسیت ندارد این کار هم برای خانم ها و هم آقایان انجام می شود. مدت زمان اسکالپ 2 تا 5 جلسه است که هر جلسه 2 تا 4 ساعت طول می کشد. به وسیله میکرواسکالپ می توان در ناحیه ریش و سبیل شبیه سازی انجام داد تا به بهبود ظاهر و اعتماد به نفس افراد کمک کند.
میکرواسکالپ یک روش هاشور است که بر روی سر و قسمت های کم مو انجام می شود، این درمان غیر تهاجمی باعث نتایج فوری می شود که نیاز به کمی مراقبت دارد و نتایج کاملا طبیعی را به ارمغان می آورد. این درمان اغلب به عنوان یک روش تاتو ساده به نظر می رسد، در صورتی که یک درمان پیشرفته بر اساس خالکوبی های بسیار تخصصی است و تجهیزات تخصصی و سوزن های مورد استفاده برای انجام این تکنیک به مراتب بهتر از روش های ترمیم موی سنتی است که معمولا استفاده می شود. این درمان باید توسط یک متخصص انجام شود.
اگر به دنبال ل انجام میکرواسکالپ در اصفهان هستید ما به شما مهتاب سجادیه بهترین مرکز میکروبلیدینگ و میکروپیگمنتیشن دارای مدرک بین المللی آکادمی فیبروز و دارای برند برتر ایران در همایش صدا سیمای ایران و عضو ‌انجمن ‌حمایت ‌از‌ بیماران‌ آلوپسی ‌ایران با چندین سال سابقه کاری را معرفی می کنیم که را انجام می دهد.

میکرواسکالپ در اصفهان

میکرواسکالپ در اصفهان

درباره writer

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Button