مزیت اپیلاسیون

با مزیت اپیلاسیون آشنا شوید !

اپیلاسیون یکی از روش های مرسوم برای از بین بردن موهای زائد در بدن است. در کنار روش های راحت و شاید کم درد تری مانند اصلاح با تیغ، اپیلاسیون می تواند مزایای قابل توجهی را به پوست و بدن شما هدیه کند. در این مقاله به بررسی اجمالی مزیت اپیلاسیون خواهیم پرداخت.

 

مزیت اپیلاسیون: صافی پایدار پوست

با اپیلاسیون، صافی و نرمی پوست تا چهار هفته ادامه پیدا می کند. از آنجایی که در روش اپیلاسیون، موهای زائد از ریشه کنده می شوند، زمان رشد آن ها طولانی تر است. همچنین موهای رشد کرده نرم تر و باریک تر از قبل هستند. این امر در مقایسه با روش های سنتی، که موها را ضخیم تر کرده و مدت زمان رشد آن ها را کاهش می دهد، مزیت مهمی محسوب می شود.

 

مزیت اپیلاسیون: روشی کارآمد برای موهای کوتاه

اپیلاسیون و وکس می توانند موها را از ریشه درآورند. با این حال، در مقایسه با روش وکس، اپیلاسیون این توانایی را دارد که موهای کوتاه، باریک و یا خوابیده بر روی پوست را نیز از ریشه در آورد. روش وکس در از بین بردن سه دسته عنوان شده، چندان کارایی ندارد.  

 

مزیت اپیلاسیون: رشد مجدد موها

زمانی که موها از ریشه کنده شوند، موهای رشد کرده نرم تر و باریک تر از زمانی هستند که اصلاح با تیغ صورت گرفته است. بنابراین حتی در صورت رشد موها پس از اپیلاسیون نیز، نرمی و لطافت پوست شما از بین نمی رود. همچنین از آنجایی که رشد موها به فازهای مختلف چرخه رشد وابسته است، موهای از ریشه کنده شده ممکن است زمان بیشتری را برای رشد مجدد نیاز داشته باشند. به همین دلیل است که پس از چند جلسه اپیلاسیون، از حجم موهای زائد کاسته می شود.

 

مزیت اپیلاسیون: مناسب برای همه فصول

اپیلاسیون، به ویژه با کمک اپیلاتورها، برای پوست های مختلف انتخابی مناسب است. اپیلاتورها تنها موهای زائد بدن را جدا می کنند و کششی را متوجه پوست بدن نمی کنند، بنابراین می توانند انتخاب خوبی برای پوست های حساس باشند.

اپیلاسیون  دربهترین مرکز اپیلاسیون اصفهان مهتاب سجادیه همچنین یک روش مناسب برای فصل های سرد یا خشک سال است. در این زمان، پوست خشک است و حذف موهای زائد به صورت مداوم، می تواند سبب تحریک شدن پوست شود. با اپیلاسیون، این میزان تحریک به حداقل می رسد.

درباره admin

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button