مرکز هاشور مهتاب سجادیه با چندین سال سابقه در زمینه هاشور ابرو ، میکروبلیدینگ و میکروپگمنتیشن با تکنیک فیبروز دارای مدارک بین المللی آکادمی فیبروز است و جز یکی از بهترین هاشور کارهای اصفهان است. هاشور ابرو یک روش پرطرفدار برای پر پشت کردن و قرینه سازی ابروها به صورت طبیعی است که باعث می شود زیبایی چهره چندین برابر شود. به دلیل اینکه ابرو یکی از مهم ترین اجزای صورت است باید توسط یک هاشور کار حرفه ای انجام شود.
4روش مراقبت از ابروها:
1-تحریک رشد ابرو: از طریق مصرف ویتامینE . A . C و یا مصرف روغن های طبیعی مثل: روغن کرچک، لیمو، گل رز و اسطوخودوس.
2-شناخت بهترین شکل ابرو: رعایت همه ی پارامترهایی که به خوش فرم شدن ابرو کمک می کند مثل: محل قرار گیری خط ابرو، قسمت بیرونی ابرو و هم چنین میزان قوس ابروها.
3-برداشتن موهای اضافی ابرو: همیشه در نظر داشته باشید که هیچ گاه خط بالای ابروهایتان را برندارید.
4-آرایش کردن ابرو: یک آرایش ماهرانه باعث می شود نقایص ابرو به چشم نیاید.
مراقبت های بعد از هاشور ابرو:
1-استفاده از پماد ویتامین آ چشمی: در طی یک هفته ای که ابروها در حال ترمیم هستند، روزی 2 تا 3 بار روی ابرو لایه نازکی پماد مخصوص مالیده می شود.
2-چگونگی پاک کردن آرایش صورت: اگر صورت خود را آرایش کردید، برای پاک کردن آرایش از روغن بچه یا صابون ملایمی استفاده کرده و به کمک آب، آن را شسته و پاک کنید.
3-خشک کردن ابرو: باید آرام و ملایم انجام شود و به صورت ضربه های آرام باشد. از مالش ابروها خودداری کنید.
اگر به دنبال یک هاشور کار خوب و حرفه ای در اصفهان هستید ما به شما مرکز هاشور مهتاب سجادیه را معرفی می کنیم که بهترین هاشور ابرو در اصفهان را انجام می دهد.

مرکز هاشور مهتاب سجادیه

مرکز هاشور مهتاب سجادیه

 

درباره writer

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Button