مراقبت های بعد از پلاسماجت

 اگر می خواهید به نتایچ خوبی برسید بهتر است تمام نکات توصیه شده بعد از درمان را رعایت کنید که ما در مقاله مراقبت های بعد از پلاسماجت را برای شما بیان می کنیم.

48ساعت بعد از پلاسماجت، می توانید بر روی ناحیه درمان از کمپرس آب سرد شده استفاده کنید. بعد از 48 ساعت صورت خود را به آرامی شستشو دهید. چند روز اول بعد از درمان از پمادهای سوربولن و یا وازلین تجویز شده به طور مرتب استفاده کنید و تا 72 ساعت بعد از انجام پلاسماجت صورت سعی کنید زملن خوابیدن سر را با زاویه 30 درجه بالاتر از زمین قرار دهید. حداقل به مدت 1 هفته بعد از انجام درمان از مصرف داروهای ضد انعقاد خون خودداری کنید و از کشیدن سیگار و دخانیات جدا بپرهیزید. به مدت 2 هفته بعد از انجام پلاسما جت صورت از قرار گرفتن در معرض مستقیم نور خورشید بپرهیزید و زمان بیرون رفتن از منزل ، حتما از کرم های ضد آفتاب استفاده کنید و در مدت مشخص آن را تمدید کنید و علاوه بر ضد آفتاب حتما باید از کلاه و عینک آفتابی نیز استفاده کنید.

برای چه افرادی  پلاسماجت یا پی آر پی مناسب نیست؟

برای خانم های باردار، افراد مبتلا به بیماری های حاد التهابی، افرادی که سرطان پیشرفته یا درگیر مشکلات انعقادی خون هستند

هم چنین افرادی که به بیماری های صرع، بیماری های غدد و دیابت دچار هستند به هیچ عنوان نباید پلاسماجت انجام دهند

در حال حاضر میکروفیلینگز ( پلاسماجت) یکی از بهترین روش های کلاژن سازی می باشد که با توجه به هزینه ی بسیار کم، بدن عمل جراحی و درد و خون ریزی می توانید نتایج شگفت انگیزی را در همان یک جلسه مشاهده کنید و اگر به دنبال بهترین پلاسماجت در اصفهان هستید ما به شما سرکار خانم  مهتاب سجادیه را معرفی می کنیم که با چندین سال سابقه و تجربه کاری سعی دارد بهترین خدمات را برای شما هم شهریان عزیز به ارمغان آورد

مراقبت های بعد از پلاسماجت

مراقبت های بعد از پلاسماجت

درباره writer

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button