متد فیکانتور در آرایش دائم:

با خط مژه به روش متد فیکانتور در آرایش دائم، می توانید آرایش چشم به صورت دائم داشته باشید و با میکروپیگمنتیشن بن مژه می توان باعث به نظر رسیدن تراکم مژه ها شد و به چشم حالت بخشید. هم چنین میکروپیگمنتیشن چشم، برای کشیدن خط چشم روی پلک با رنگ های مختلف برای تصحیح افتادگی پلک و کشیدن مژه ها درصورت نداشتن مژه، به کار می رود.
طراحی خط چشم و لب: در متد فیکانتور در آرایش دائم، طراحی خط چشم و لب بر اساس فرم کلی صورت فرد با نسبت های طلایی طراحی می شود. یعنی حالتی است که طرح خط چشم و لب کاملا متناسب با بقیه اجزاء صورت باشد و حالت کاملا طبیعی داشته باشد.
هدف اصلی در طراحی خط چشم، قرینه سازی، برجسته کردن خطوط دور چشم و برطرف کردن عیب های چشم می باشد. خط چشم دائم مینیاتوری با تکنیک فیکانتور کاملا بدون درد و خونریزی انجام می شود.
رنگ های فیکانتور، ساخت کشور آلمان هستند و این رنگ ها به خاطر ویژگی های زیر یکی از بهترین و جدیدترین رنگ ها برای استفاده در آرایش دائم هستند:

  1. مواد استفاده شده، در رنگ های کاملا گیاهی هستند و بعد از مدتی کاملا جذب پوست می شوند.
  2. در ترکیبات رنگ های فیکانتور از ترکیبات حساست زایی مانند: عنصر نیکل استفاده نشده است که این امر باعث می شود، این رنگ ها حساسیت زا نباشند. ( حساست زا بودن عنصر نیکل در بعضی از جواهرات بدلی که باعث قرمزی و خارش می شوند، کاملا مشهود است.)

اگر به دنبال بهترین میکروبلیدینگ اصفهان هستید ما به شما سالن مهتاب سجادیه را معرفی می کنیم که با هدف خدمات آرایش دائم و نیمه دائم چهره و زیبایی، شامل هاشور ابرو حرفه ای، میکروبلیدینگ و میکرویپگمیتنشن با تکنیک فیبروز دارای مدارک بین المللی آکادمی فیبروز است و جز یکی از بهترین هاشور ابرو اصفهان است.

 

متد فیکانتور در آرایش دائم

متد فیکانتور در آرایش دائم

درباره writer

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button