روشن سازی پوست در اصفهان

روشن سازی پوست در اصفهان

روشن سازی پوست در اصفهان با میکرونیدلینگ روشی است که برخی از متخصصین پوست برای درمان شرایط پوستی مختلف و روشن سازی پوست از آن استفاده می کنند. به بیان ساده ، میکرونیدلینگ وارد کردن سوزن های کوتاه بسیار ریز به منظور جوان سازی در پوست است.

برای کسانی که به دنبال بهبود ظاهر زخم ها ، تقویت کلاژن یا ترغیب رشد مو هستند ، میکرونیدلینگ می تواند یک راه حل با حداقل تهاجم ارائه دهد. این عمل از سال 1995 شروع شده است ، اما به لطف فناوری جدید ، در سالهای اخیر به شدت محبوب شده است.

این روش باعث می شود که یک لایه از پوست، دوباره بازسازی شود.

میکرونیدلینگ چگونه کار می کند؟

میکرونیدلینگ جهت رروشن سازی پوست در اصفهان در سالن مهتاب سجادیه باعث ایجاد کلاژن و سایر فاکتورهای درمانی با ایجاد ضربه به پوست می شود.

کلاژن یک پروتئین اساسی است که به داشتن جوانی پوست، با بافتی محکم، کمک می کند.

پیری باعث کاهش کلاژن در پوست می شود و باعث ایجاد چین و چروک و سایر علائم پیری می شود.

هم چنین پوست به دلیل آسیب دیدگی مانند زخم آکنه یا سایر زخم ها می تواند کلاژن را از دست بدهد.

درمان ها بر روی بدن و هم چنین صورت قابل انجام است، اگرچه قیمت ها براساس ناحیه ای صورت می گیرد و بهترین نتایج از میکرونیدلینگ بعد از یک دوره درمانی مشاهده می شود.

درک این نکته مهم است که میکرونیدلینگ جهت روشن سازی پوست در اصفهان و کلاژن سازی یک درمان سریع نیست، زیرا این امر شامل رشد پوست جدید است و ممکن است چندین ماه طول بکشد تا فرد بتواند نتایج کامل این روند را ببیند.

اگر برای روشن سازی پوست در اصفهان به دنبال سالن معتبر هستید می توانید به سالن مهتاب سجادیه مراجعه کنید که با تخصص و تجربه خود سعی دارد بهترین ها را برای شما هم شهریان عزیز به ارمغان آورد.

هم چنین بهترین هاشور ابرو در اصفهان را می توانید در مرکز هاشور مهتاب سجادیه تجربه کنید. از دیگر خدمات مهتاب سجادیه احداث خانه اپیلاسیون اصفهان می باشد، که بهترین مرکز اپیلاسیون اصفهان است و کلیه خدمات اپیلاسیون دائم و اپیلاسیون با خشاب و وکس صورت در اصفهان را ارائه می دهد.

میکرونیدلینگ باعث ایجاد سوراخ های میکروسکوپی در پوست می شود.

ابزار میکرونیدلینگ جهت روشن سازی پوست چگونه است؟

به بیان ساده ، میکرونیدلینگ وارد کردن سوزن های کوتاه بسیار ریز به منظور جوانسازی در پوست و روشن سازی پوست در اصفهان است. محبوب ترین وسیله میکرونیدلینگ (که مقرون به صرفه نیز هست) ، معروف به درمولر ، از سوزن های ریز ریز ساخته شده است که قطر آن بین 0.5 و 2.5 میلی متر است. اما اگر شنیدن اسم  سوزن برای شما کمی ناخوشایند به نظر می رسد ، بدانید که  که فقط در عمق سطحی  پوست  وارد می شوند.

مزایای استفاده از میکرو نیدلینگ جهت روشن سازی پوست

بافت پوست را تقویت می کند.

تولید کلاژن را تحریک می کند.

می تواند به کاهش جای زخم ها کمک کند.

می تواند ظاهر چین و چروک در اثر کهولت سن  را کاهش دهد.

بزرگترین فواید میکرونیدلینگ جهت روشن سازی پوست در اصفهان توانایی آن در تقویت بنیادی بافت پوست شما است. سوزن میکرو یک درمان تحریک کننده کلاژن است که برای جوان سازی عمومی پوست بسیار عالی است. این موضوع مربوط به موضوعات بافتی پوست است که با منافذ باز ، جای زخم های آکنه ، چین و چروک ها ، سفت شدن پوست های شل شده در اثر کهولت سن و … انجام می شود.

 میکرونیدل به تنهایی و ، باعث می شود پوست تا چند هفته صاف و درخشان و زیبا به نظر برسد. ولی تا سه روز اول به طور کوتاه مدت ، پوست قرمز و ملتهب است.

اما میکرونیدلینگ همچنین نوید بهبودی را با گذشت زمان می دهد.

براساس یک مطالعه در سال 2008 ، پوست تحت درمان با چهار جلسه میکرونیدلینگ قرار گرفته در فاصله یک ماه از هم تا شش ماه پس از اتمام درمان باعث افزایش 400٪ کلاژن سازی و الاستین شد.

 

میکرونیدلینگ باعث تحریک فولیکولهای خفته مو نیز می شود و با سایر درمان های دیگر سازگار است

متخصصان تایید می کنند که میکرونیدلینگ علاوه بر روشن سازی پوست و جوانسازی روی پوست سر باعث رشد موی جدید است. در یک مطالعه جدید ، 100 نفر به دو گروه تقسیم شدند: یک گروه با لوسیون مینوکسیدیل و گروه دیگر لوسیون مینوکسیدیل به همراه میکرونیدلینگ دریافت شد. بعد از 12 هفته ، 82 درصد پیشرفت از گروه میکرونیدلینگ در مقابل 4.5 درصد از گروه فقط لوسیون مینوکسیدیل گزارش کردند.

میکرونیدلینگ همچنین می تواند برای کاهش سلولیت کار کند.

درمولر با سایر درمان های پوستی نیز سازگار است.

میکرونیدلینگ را با درمانهای موضعی و لیزر نیز توصیه می شود. بارها و بارها ، ما از این به عنوان فرصتی برای استفاده از داروهای ضد پیری استفاده می كنیم كه از طریق سوراخ های سوزنی در پوست بهتر نفوذ می كنند. وقتی با درمان های  موضعی ترکیب می شوید ، در واقع کلاژن سازی را چند برابر می کنید.

افرادی که مبتلا به اگزمای ، روزاسه ، آکنه فعال و درماتیت هستند ، باید طبق نظر متخصص انجام دهند ، زیرا این امر می تواند باعث تشدید  شود.

 

 

 

درباره admin

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button