رفع موهای زائد با اپیلاسیون

آیا نگران رفع موهای زائد با اپیلاسیون هستید ؟ در اینجا 4 نکته برای کاهش اضطراب شما آورده شده است

خوشبختانه ، از آن زمان تاکنون رفع موهای زائد بدن راه طولانی را مثل رفع موهای زائد با اپیلاسیون طی کرده و اکنون برای هر نوع بدنی با هر بودجه راهی  دسترس و موثر وجود دارد.

از بین بردن  موهای زائد بدن تقریباً از سال 4000 تا 3000 قبل از میلاد به هند باستان برمی گردد. زنان از چندین ماده ، از جمله سولفید آرسنیک ، برای ایجاد یک موبر مانند خمیر استفاده کردند.

 

 

آیا در مورد احتمال ایجاد ناراحتی در هنگام اپیلاسیون نگران هستید؟

 اگر تا به حال موهایتا را با ژیلت  تراشیده اید با خراش ها، خشکی پوست ،  بریدگی ها ، و حساسیت های  تیغ و دیگر آثار سو  تحریک کننده بعد آن آشنا هستید. انتخاب یک سالن موم انداختن بدن حرفه ای با زیبایی شناسان باتجربه ، ضمن از بین بردن موهایتان با خیال راحت ، نتایج عالی دارد که  همه این مشکلات  را از بین می برد.

اگر هرگز خدمات اپیلاسیون حرفه ای در خانه اپیلاسیون اصفهان مهتاب سجادیه را تجربه نکرده اید ، ممکن است کل روند کمی دلهره آور به نظر برسد.. برای یک تجربه موفق سعی کنید این چهار نکته را در ذهن داشته باشید.

 

1-تحقیق خود را انجام دهید

مکان های رفع موهای زائد با اپیلاسیون مانند مهتاب سجادیه که  هیچ کمبودی ندارند ، اما اگر بدون تحقیق وارد یک سالن شوید قبل از ورود به یک مرکز تصادفی مهم است که در مورد سالن به کلی  تحقیق کنید.

بازبینی های آنلاین می توانند منبع مفیدی از اطلاعات باشند ، همچنین می توانند صفحات رسانه های اجتماعی یک سالن یا توصیه های خانواده و دوستان باشند.

دانستن اینکه چه چیزی انتظار دارد می تواند تا حد زیادی در کاهش اضطراب قبل از اولین بازدید شما موثر باشد.

 

2-تفاوت بین موم سخت و نرم را بدانید

مهم ترین مساله در انتخاب موم برای  رفع موهای زائد با اپیلاسیون ، می خواهید تا آنجا که ممکن است ناراحتی کمتری داشته باشد. بسیاری از سالن های اپیلاسیون بدن از موم های سخت و موم معمولی استفاده می کنند و موم سخت را فقط برای حساس ترین پوست و موم نرم را برای سایر قسمت های بدن انتخاب می کنند.

در حالی که هر دو موثر هستند ، موم نرم به موهای بدن و پوست می چسبد و احتمال تحریک را افزایش می دهد. موم سخت فقط به موهای بدن می چسبد ، بنابراین انتخاب یک مرکز اپیلاسیون که فقط از موم سخت استفاده می کند راهی عالی برای اطمینان از حداقل تحریک و حداکثر صافی پوست است.

 

3-برای قرار ملاقات خود آماده شوید

هنگام تعیین وقت ملاقات ، به خصوص برای بیکینی یا زیربغل، باید به خاطر داشته باشید که پوست در آن نواحی به طور معمول بسیار حساس است. قبل از اینکه به سمت قرار ملاقات خود بروید ، مطمئن شوید که لباس گشاد پوشیده اید تا اصطکاک بین پوست تازه دستکاری شده و لباس خود را به حداقل برسانید. علاوه بر این ، شما می توانید استامینوفن را حدود 30 تا 45 دقیقه قبل از قرار ملاقات خود برای کاهش ناراحتی مصرف کنید.

 

4-قرارهای منظم بگذارید

شاید قرار ملاقات های بعدی قبل از اولین موم احمقانه به نظر برسد ، اما بهتر است این کار را انجام دهید. وقتی برای قرارهای منظم به سالن اپیلاسیون بدن خود می روید ، فولیکول های مو ضعیف می شوند ، که منجر به تحریک یا ناراحتی کمتری در طی درمان های بعدی می شود.

مهمترین ملاحظات هنگام انتخاب سالن اپیلاسیون بدن میزان راحتی و اعتماد به نفس شما در مجموعه است. سالن های معتبر سطح بالایی از پاکیزگی را حفظ می کنند و زمانی را سپری می کنند تا قبل از شروع فرآیند اپیلاسیون از داشتن اطلاعات کافی و راحتی و آرامش برخوردار باشید

درباره admin

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button