راهکار های درد کمتر برای اپیلاسیون چیست؟

ما در این مقاله قصد داریم که راهکار های درد کمتر برای اپیلاسیون  در خانه اپیلاسیون اصفهان متفاوتی را  به شما ارائه دهیم تا شما با رعایت آن ها درد کمتری را احساس کنید.

یکی از روش های پرطرفدار برای از بین بردن موهای زائد اپیلاسیون می باشد. افراد زیادی از این روش برای از بین بردن موهای زائد خود و رهایی از آن ها استفاده می کنند و همچنین نتایج خوبی را از آن دریافت می کنند. این روش درد نسبتا بالایی دارد و افراد زیادی به دنبال راهکارهایی برای کم شدن درد اپیلاسیون می باشند.

 

مهم ترین راهکارهایی که باید برای کاهش درد اپیلاسیون به آن ها توجه کرد عبارتند از :

1-سعی کنید برای درد کمتر برای اپیلاسیون از قسمت های کوچکتر شروع کنید تا بدن شما به آن درد عادت کند و در برابر آن مقاومت کند. زمانی که شما کل پاها و یا اعضای بدن خود را با موم می پوشانید این کار باعث درد بیشتر می شود.

2-از ژل و کرم استفاده کنید زیرا استفاده از آن ها باعث می شود که درد کمتری را احساس کنید و آن قسمتی را که می خواهید موم بندازید را بی حس می کند.

3-می توانید قبل از شروع کار خود از قرص های مسکن که بدون تجویز پزشک نیز به شما داده می شود استفاده کنید تا درد کمتری را احساس کنید.

4-قبل از انجام کار خود از اسکراب های لایه بردار استفاده کنید زیرا این کار باعث از بین رفتن لایه مرده پوست می شود و موهای شما به سطح پوستتان نزدیک تر می شود و بنابراین شما درد کمتری را احساس می کنید.

6-اگر شما جزء آن دسته از افرادی هستید که در خانه این کار را انجام می دهید سعی کنید برای درد کمتر برای اپیلاسیون حواستان را به موسیقی یا چیزهای دیگر پرت کنید تا درد کمتری را احساس کنید.

 

درباره admin

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button