خانه اپیلاسیون اصفهان
اپیلاسیون در طول سال ها به طور باورنکردنی محبوب شده بوده است و یک راه عالی برای حذف موهای زائد بدن است و پوست شما را صاف و جذاب نگه می دارد. باید در مورد انواع موم که سالن ها معمولا ارائه می دهند را بشناسید که ما در این مقاله برای شما توضیحاتی می دهیم
1: موم سرد
هنگامی که شما به اپیلاسیون کردن فکر می کنید، احتمالا موم گرم مد نظر شما است در صورتی که روش های سرد کننده موم نیز وجود دارد که می تواند تا حدودی درد را که ممکن است احساس کنید، جبران کند. در روش اصلاح سرد، یک فرم نیمه جامد موم در حال حاضر به نوارهایی که روی پوست شما قرار می گیرد اعمال می شود. هنگامی که نوار ها بر روی پوست فشرده می شوند به گونه ای انجام می شود که در مقابل رشد مو باشد.
یکی از مزایای استفاده از موم سرد این واقعیت است که از اولین کاربرد موثر است وبه طور کلی درد کمتری نسبت به روش های موم داغ دارد.
2: موم گرم
همانطور که از نام آن پیداست، روشی است که از موم گرم بر روی بدن اعمال می شود و این روش شایع ترین شکل اپیلاسیون است و نتایج خوبی دارد. یکی از مزایای استفاده از موم داغ این است که شما می توانید نتایج بسیار دقیق را مشاهده کنید، و این روش ایده آل برای مناطق کوچک مانند ابرو و … است. از مزایای این روس این است که شما می توانید نتایج فوری را فقط با یک برنامه ببینید. بر خلاف روش های دیگر حذف مو مانند الکترولیز و تراشیدن، لازم نیست تکرار شود.
3: موم نرم
این نوع موم نیز به عنوان موم نوار شناخته شده است، زیرا همیشه یک نوار برای از بین بردن موهای زائد نیاز است. موم نرم در یک لایه نازک در جهت رشد مو اعمال می شود و به سرعت در جهت مخالف برداشته می شوداین روش برای مناطق بزرگ پوست مانند پاها و دست ها مناسب است و روش دیگری است که در بیشتر سالن ها انجام می شود. همانطور که از نام آن پیداست، موم نرم، یک روش است که هنگام استفاده از موم نرمی استفاده می شود. این نوع موم می تواند با هر دو روش سرد و داغ استفاده می شود.
4:موم سخت
چسباندن این نوع موم بسیار مهم است و برای پاک کردن آن لازم نیست پارچه خاصی داشته باشید. موم سخت بر روی پوست کشیده می شود که موها باید برداشته شوند. پس از خشک شدن، موم با استفاده از انگشتان پاک می شود. مهم است که از چه نوع موم سخت استفاده کنید.
اپیلاسیون می تواند یک روش ترسناک به نظر برسد، زیرا شایعه مشترک در اطراف آن این است که دردناک است. در صورتی که مدتی که از اپیلاسیون می گذرد درد کمتری ایجاد می شود و باعث می شود که اپیلاسیون بعدی قابل تحمل تر باشد.
ما به شما خانه اپیلاسیون اصفهان که یکی از بهترین مرکز اپیلاسیون در اصفهان است را معرفی می کنیم.

خانه اپیلاسیون اصفهان

خانه اپیلاسیون اصفهان

 

درباره writer

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Button