اپیلاسیون برای آقایان

اپیلاسیون برای آقایان چه مزایایی می تواند داشته باشد؟

استفاده از تیغ اصلاح یکی از روش های بسیار محبوب در میان آقایان است. با این حال خطر بریدگی صورت، کند شدن تیغ ها در فواصل زمانی کوتاه و رشد سریع موها از جمله مواردی هستند که از محبوبیت این روش اصلاح می کاهند. اپیلاسیون برای آقایان یکی دیگر از روش های رایج است و می تواند مزایای بسیار زیادی را نیز به همراه داشته باشد.

مزایای روش اپیلاسیون برای آقایان چیست؟

مهمترین مزایای انتخاب اپیلاسیون برای آقایان عبارت است از: 

  • نتایج بلند مدت: در روش اپیلاسیون، شما مو را به طور کامل از ریشه حذف می کنید. بنابراین موهای زائد به زمان بیشتری برای رشد مجدد احتیاج دارند. این مدت زمان با توجه به خصوصیات ژنتیکی افراد متفاوت است، اما به طور قطع طولانی تر از مدت زمان رشد موها پس از اصلاح با تیغ می باشد.
  • روشی بهداشتی: تیغ اصلاح، تله باکتری ها است. سلول های مرده پوست، مو و باکتری ها در تیغ ها جمع می شوند. این آلودگی ها به هنگام اصلاح، می توانند به منافذ باز پوست وارد شده و تولید آکنه و عفونت کنند. اپیلاسیون به سبب عدم تحریک منافذ پوست و یا عدم گسترش باکتری ها، روشی به مراتب بهداشتی تر از اصلاح با تیغ است.
  • کاهش رشد موهای زیرپوستی: رشد موهای زیر پوستی، به ویژه در آقایانی با موهای حالت دار یا فر، بسیار رایج است. این موها می توانند در زیر پوست ایجاد جوش های دردناک و یا عفونت کنند. در روش اپیلاسیون برای آقایان، رشد موهای زیر پوستی به مراتب کاهش پیدا می کند. با استفاده از روش اپیلاسیون، موها از ریشه جدا می شوند و در نتیجه بار دیگر به شکل طبیعی رشد می کنند و کمتر در زیر پوست گیر خواهند کرد.

اگرچه روش اپیلاسیون برای آقایان مزایای بهداشتی بسیار زیادی دارد اما قیمت بالا و درد در هنگام اپیلاسیون از جمله معایبی هستند که به آن ها غالبا اشاره می شود. 

بهترین مرکز اپیلاسیون اصفهان مهتاب سجادیه 

درباره admin

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Button