بهترین پلاسما در اصفهان

پلاسما از جدیدترین روش برای از بین بردن چین و چروک و افتادگی پلک بدون جراحی و تزریق است. در ليفت پلك با پلاسماجت از دو روش اسكن كردن و نقطه به نقطه استفاده مي شود.
مدت انجام پلاسما جت حدود ٣٠ دقيقه مي باشد و تعداد جلسات درمان بين ١ تا ٣ جلسه به فاصله يك ماه و نيم است که بستگی به میزان چین و چروک دارد هم چنین بعد از انجام این روش، پوسته ريزی هايي روي پلك مشخص می شود كه اصلا جای نگرانی نیست و بعد از یک هفته از بين مي رود و پلك به حالت ليفت تبديل مي شود.
چه کسانی می توانند از این روش استفاده کنند
اين روش به افرادی كه تمايل به جراحي يا بيهوشي را ندارند و یا افرادی كه مايل به ايجاد زخم يا اسكار بعد از عمل نمي باشند، مي توانند از اين روش استفاده كنند. هم چنین از این روش برای لیفت و کوچک کردن بینی نیز استفاده می شود.
افرادي كه قبلا جراحي پلك انجام دادند و مجدد دچار افتادگى پلک شده اند مي توانند از پلاسماجت استفاده كنند.

آیا پلاسما عوارض دارد؟

این روش بدون هیچ گونه جراحی و تزریق مواد مختلف می باشد و روشی کاملا مناسب و بدون عوارض است. برای اولین بار بهترین پلاسما در اصفهان توسط سرکار خانم مهتاب سجادیه انجام می شود.
همان طور که قبلا گفته شد میکروفیلینگز ( پلاسماجت) یکی از بهترین روش های کلاژن سازی می باشد که با توجه به هزینه ی بسیار کم، نتایج شگفت انگیزی را در همان یک جلسه مشاهده می کنید و اگر به دنبال بهترین پلاسما در اصفهان و بهترین میکرونیدلینگ در اصفهان هستید ما به شما سرکار خانم مهتاب سجادیه را معرفی می کنیم که با چندین سال سابقه و تجربه کاری سعی دارد بهترین خدمات را برای شما هم شهریان عزیز به ارمغان آورد.

بهترین پلاسما در اصفهان

بهترین پلاسما در اصفهان

درباره writer

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button