بهترین پلاسما در اصفهان

پلاسما از جدیدترین روش برای از بین بردن چین و چروک و افتادگی پلک بدون جراحی و تزریق است. در لیفت پلک با پلاسماجت از دو روش اسکن کردن و نقطه به نقطه استفاده می شود.
مدت انجام پلاسما جت حدود ٣٠ دقیقه می باشد و تعداد جلسات درمان بین ١ تا ٣ جلسه به فاصله یک ماه و نیم است که بستگی به میزان چین و چروک دارد هم چنین بعد از انجام این روش، پوسته ریزی هایی روی پلک مشخص می شود که اصلا جای نگرانی نیست و بعد از یک هفته از بین می رود و پلک به حالت لیفت تبدیل می شود.
چه کسانی می توانند از این روش استفاده کنند
این روش به افرادی که تمایل به جراحی یا بیهوشی را ندارند و یا افرادی که مایل به ایجاد زخم یا اسکار بعد از عمل نمی باشند، می توانند از این روش استفاده کنند. هم چنین از این روش برای لیفت و کوچک کردن بینی نیز استفاده می شود.
افرادی که قبلا جراحی پلک انجام دادند و مجدد دچار افتادگى پلک شده اند می توانند از پلاسماجت استفاده کنند.

آیا پلاسما عوارض دارد؟

این روش بدون هیچ گونه جراحی و تزریق مواد مختلف می باشد و روشی کاملا مناسب و بدون عوارض است. برای اولین بار بهترین پلاسما در اصفهان توسط سرکار خانم مهتاب سجادیه انجام می شود.
همان طور که قبلا گفته شد میکروفیلینگز ( پلاسماجت) یکی از بهترین روش های کلاژن سازی می باشد که با توجه به هزینه ی بسیار کم، نتایج شگفت انگیزی را در همان یک جلسه مشاهده می کنید و اگر به دنبال بهترین پلاسما در اصفهان و بهترین میکرونیدلینگ در اصفهان هستید ما به شما سرکار خانم مهتاب سجادیه را معرفی می کنیم که با چندین سال سابقه و تجربه کاری سعی دارد بهترین خدمات را برای شما هم شهریان عزیز به ارمغان آورد.

بهترین پلاسما در اصفهان

بهترین پلاسما در اصفهان

درباره writer

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button