بهترین پلاسماجت اصفهان

پلاسماجت تکنولوژی پیشرفته ای است که برای سفتی پوست و افتادگی پلک بدون عمل جراحی، استفاده می شود. پلاسماجت ماده چهارم پس از جامد، مایع و گاز است و از حرارت دادن شدید گاز به وجود می آید، در عین حال ساختاری متفاوت از آن دارد. دستگاه پلاسما جت تقریبا مثل خودکار است که بر روی پوست قرار گرفته و به طور موثری باعث تحریک پوست می شود، از بین بردن بافت بیش از حد و گرمای تولید شده به طور موثر پوست را تقویت می کند و کلاژن را افزایش می دهد. برای انجام پلاسماجت نیازی به بیهوشی عمومی نیست و چندین روش را می توان در کمتر از یک ساعت انجام داد و نتایج آن می تواند تا چند سال طول بکشد.

آیا پلاسما یک روش دائمی است؟

زمانی که بگوییم پلاسما یک روش دائمی است، باعث می شود مردم فکر کنند که فرآیند پیر شدن آن ها متوقف می شود یا این عمل باعث جوان شدن آن ها می شود در صورتی که این اتفاق محال است. پس از درمان پلاسما باز هم افزایش سن شما ادامه می یابد و پوست شما به طورطبیعی پیر خواهد شد. پلاسما‌ی فایربولت کار مشابهی مانند عمل افتادگی پلک انجام می دهد. پلاسما پوست اضافه را از بین می برد و در محل مورد نظر چروک ها را رفع می‌کند. این عمل نتایجی طولانی مدت دارد اما نه تا ابد.

پلاسماجت برای چه کاری استفاده می شود؟

پلاسماجت یک عمل غیر جراحی برای بسیاری از بیماری های پوستی است که قبلا فقط با جراحی باید انجام می شد، مانند:
افتادگی پلک
اربین بردن چین و چروک در اطراف دهان و چشم ها
اربین بردن ترگ های پوست و زگیل ها
بهبود زخم آکنه
کاهش نقاط رنگدانه
جوان سازی دست
اگر به دنبال بهترین پلاسماجت اصفهان و بهترین میکرونیدلینگ اصفهان هستید ما به شما سرکار خانم مهتاب سجادیه را معرفی می کنیم که با چندین سال سابقه و تجربه کاری سعی دارد بهترین خدمات را برای شما هم شهریان عزیز به ارمغان آورد.

بهترین پلاسماجت اصفهان

بهترین پلاسماجت اصفهان

 

درباره writer

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button