بهترین مرکز اپیلاسیون در اصفهان
اپیلاسیون یعنی کندن مو از ریشه به همراه پیاز مو، وقتی یک بار اپیلاسیون را انجام دادید در در دفعات بعدی درد کمتر از قبل است. زیرا مو وقتی از ریشه خارج می شود توانایی ترمیم کامل خودش براش سخت می شود و هر سری بعد از اپیلاسیون ریشه مو سست تر نازک تر از سری قبل می شود تا جایی که موهای بدن کرکی می شود و درد کمتری را تحمل می کنید. بار دوم اپیلاسیون به دلیل مناسب بودن اندازه موهای شما درد کمتری را تحمل می کنید و اگر موهای بدن شما از 2سانت بلندتر شود باعث زیاد شدن درد می شود. در صورتی که شما دفعه دوم اپیلاسیون موهاتون 5/0 سانت و هم ریشه نازک شده و مو کوتاه تر است. لطفا یک روز قبل و سه ساعت بعد از اپیلاسیون حمام نکنید. یک روز قبل واسه اینکه در اثر لیف کشیدن پوست نازک می شود و باعث درد بیشتر می شود. 3 ساعت بعد هم منافذ پوست بازه و آب وارد پوست می شود به همین دلیل باعث موی زیر پوستی و سوزش می شود.
فواید اپیلاسیون:
1-کاهش موهای بدن و تضعیف ریشه مو
2-نرمی، لطافت و شادابی پوست
3-از بین بردن سیاهی بعضی از نقاط بدن
4-از بین بردن جوش های سرسیاه
5-کند شدن سرعت رشد موها
پوست یکی از مهم ترین قسمت های بدن می باشد. رسیدگی به بهداشت و سلامت از اقدامات ضروری هر فرد است. اپیلاسیون و حذف موهای زائد بدن علاوه بر لطافت و شادابی، موجب زیبایی و جلوگیری از بیماریهای پوستی می شود.
اگر به دنبال بهترین مرکز اپیلاسیون در اصفهان هستید ما به شما خانه اپیلاسیون به مدیریت سرکار خانم مهتاب سجادیه را معرفی می کنیم که با مواد درجه یک و عالی با کادر مجرب و حرفه ای در محیطی کاملا تمیز و بهداشتی با مناسب تین قیمت اپیلاسون آماده خدمت به شما همشهریان عزیز است. با ما تماس بگیرید تا وقت خود را برای امروز رزرو کنید.

 

 

درباره writer

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button