بهترین مرکز اپیلاسیون اصفهان خانه اپیلاسیون اصفهان

خانه اپیلاسیون اصفهان پیدا کردن یک مرکز اپیلاسیون مثل بهترین مرکز اپیلاسیون اصفهان مهتاب سجادیه مقرون به صرفه و معتبر می تواند سخت باشد. شما نمی خواهید بیش از حد برای خدمات، پولی پرداخت کنید، اما شما هم چنین می خواهید اطمینان حاصل کنید که مرکز اپیلاسیونی که انتخاب می کنید دارای تکنیک های بهداشتی است.
ما درک می کنیم که شما چندین مکان را برای انتخاب یک مرکز اپیلاسیون انتخاب می کنید. چرا باید خانه اپیلاسیون را انتخاب کنید؟
تیم ما صلاحیت ارائه خدمات اپیلاسیون را برای زنان جوان و قدیمی دارد. امکانات ما فوق العاده تمیز و عملکردهای ما کاملا بهداشتی است.
ما در صورت امکان از کالاهای پزشکی استفاده می کنیم. هر وسیله و هر تخت در بین مشتریان بهداشتی است، بنابراین می توانید مطمئن باشید که خدمات از بین بردن موهایتان ایمن هستند.
در خانه اپیلاسیون، رضایت شما اولویت شماره یک ماست. به همین دلیل ما تلاش می کنیم فرمول موم مخلوط سفارشی خود را توسعه داده و اصلاح کنیم تا اطمینان حاصل شود که بهترین موم بازار است. موم ما به طور خاص برای سالن ما طراحی شده است و یکی از بهترین مرکز اپیلاسیون اصفهان است.
 
ما قیمت های رقابتی ارائه می دهیم که به سادگی نمی تواند برای خدمات با کیفیت بالا ارائه شود.
 
ما برای ایجاد یک تجربه مثبت برای هر یک از مشتریانمان تلاش می کنیم تا بتوانند احساس راحتی و اعتماد به نفس بیشتری داشته باشند.
خانه اپیلاسیون بهترین مرکز اپیلاسیون اصفهان است که بهترین اپیلاسیون کار حرفه ای را دارد و جدیدترین خدمات اپیلاسیون را با مدرن ترین و بروز ترین روش های اپیلاسیون به مشتریان خود ارائه می دهد. خانه اپیلاسیون مهتاب سجادیه تخصصی ترین مرکز اپیلاسیون است که با مجوز کاری و محیطی کاملا تمیز و بهداشتی با مناسب تین قیمت اپیلاسون آماده خدمت به شما همشهریان عزیز است. با ما تماس بگیرید تا وقت خود را برای امروز رزرو کنید.

بهترین مرکز اپیلاسیون اصفهان

بهترین مرکز اپیلاسیون اصفهان

آن چه باید درباره‌ی اپیلاسیون بدانیم؟

روش‌های مختلفی برای رفع موهای زائد بدن در خانه اپیلاسیون اصفهان وجود دارد که هر یک طرفداران خاص خود را دارند. یکی از این روش‌ها، اپیلاسیون موهای زائد در بهترین مرکز اپیلاسیون اصفهان  است.

در این روش که یکی از بهترین روش‌های موقت حذف موهای زائد است، از طریق مواد و راه‌حل‌های مختلفی اقدام به حذف موهای زائد می‌شود.

از جمله‌ی این مواد و راه‌حل‌ها می‌توان به اپیلاسیون با موم، بند انداختن بدن، لیزر موهای زائد و همچنین الکترولیز اشاره کرد.

استفاده از موم در بهترین مرکز اپیلاسیون اصفهان برای رفع موهای زائد، از جمله قدیمی‌ترین روش‌های اپیلاسیون به شمار می‌رود و در بین سایر روش‌ها بیشتر مورد استفاده قرار می‌گیرد.

استفاده از موم می‌تواند به شکل سرد یا گرم انجام شود که به کارگیری آن به صورت گرم؛ می‌تواند موثرتر عمل کرده و همچنین درد کمتری نسبت موم سرد داشته باشد.

برای استفاده از موم گرم، ابتدا آن را تا دمای مشخصی حرارت می‌دهند و سپس لایه‌ی نازکی از موم گرم شده را روی پوست پخش کرده و پارچه‌ای مخصوص که همراه با موم عرضه می‌شود، بر روی موم پخش شده چسبانده می‌شود و سپس بعد از گذشت مدتی کوتاه، پارچه‌ی چسبیده بر روی پوست به شکل سریعی برداشته می‌شود و از این طریق، موهای زائد موجود بر روی ناحیه‌ی مورد نظر کنده می‌شوند. انجام روش‌های مختلف اپیلاسیون با فواید و مزایای مختلفی نیز همراه است؛

بهترین مرکز ایپلایون اصفهان

مزایای اپیلاسیون موهای زائد 

لطافت پوست، کم شدن میزان رشد مو و سرعت آن، صافی پوست و همچنین عدم رخداد هیچ گونه عارضه‌ی پوستی و حساسیت برای افراد از جمله مزایایی است که انجام این روش در پی دارد.

 

نکات ایمنی مربوط به اپیلاسیون 

برای انجام این روش از رفع موهای زائد، باید نکات و موارد بهداشتی را به خوبی رعایت کرد که در بهترین مرکز اپیلاسیون اصفهان مهتاب سجادیه تمامی نکات ایمنی و رعای تبهداشت انجام میپذیرد؛ چرا که در غیر این صورت ممکن است مشکلات و عوارض پوستی بسیاری برای افراد به وجود بیاید.

بهترین مرکز ایپلاسیون اصفهان

به طور مثال در صورت استفاده‌ی دو یا سه نفر از یک پارچه و موم برای انجام اپیلاسیون، ممکن است بیماریهای پوستی مثل زرده زخم و یا بیماری‌های قارچی و یا زیگیل‌ برای افراد به وجود آید.

اپیلاسیون را می‌توان به شکل دائم نیز انجام داد که از موهای دائم در آن استفاده می شود و کمی هزینه بر تر است .

اپیلاسیون از جمله روش‌های قدیمی و پرطرفدار برای رفع موهای زائد بدن است.

 

برای کدام مناطق بهتر است اپیلاسیون را در خانه اپیلاسیون اصفهان انجام دهیم ؟ 

این به اولویت بستگی دارد ، اما برخی معتقدند که انجام اصلاح به صورت روزمره برای زیر بغل ، پاها و ناحیه بیکینی بسیار راحت تر است.

برخی دیگر تأثیر طولانی مدت اپیلاسیون را برای پاها ، زیر بغل ها و نواحی بیکینی ترجیح می دهند.

برای قسمت های بیکینی ، اپیلاسیون دقیق تر است و به دلیل ظریف بودن سطح پوست ، ممکن است حساسیت  کمتری نشان دهد .

 

آیا مزایایی دیگری دارد؟

چند مزیت خارج از زیبایی ظاهری وجود دارد که باید در نظر گرفت.

با استفاده از اپیلاسیون ، مزیت لایه برداری  نیز به وجود می آید. از آنجا که این ماده به لایه بالایی پوست می چسبد ، می تواند سلولهای مرده پوست را از بین ببرد و لایه زیرین نرم تری را نشان دهد.

یکی دیگر از مزایای افزودن موم و اصلاح ، عنصر DIY است.

برخلاف لیزر موهای زائد که معمولاً فقط توسط افراد حرفه ای انجام می شود ، هم اپیلاسیون و هم اصلاح می توان در خانه انجام داد.

اپیلاسیون ، برخلاف لیزر  ، معمولاً وسیله ای قابل دسترس و مقرون به صرفه برای از بین بردن مو است.

آیا عوارض جانبی یا خطرات قابل توجهی وجود دارد؟

همانند هر نوع از بین بردن مو ، چند خطر نیز باید در نظر گرفته شود.

با اپیلاسیون ، همیشه احتمال بروز عوارض جانبی محدودی  وجود دارد که به سرعت از بین می روند  ، از جمله:

 • درد
 • سرخی
 • تحریک پوست 
 • جوش
 • برجستگی
 • حساسیت به آفتاب
 • واکنش آلرژیک
 • عفونت در اثر مراجه به شخص نابلد 
 • موهای زیر پوستی
 • جای زخم با مراجعه به شخص ناشی 
 • سوزش

خطر فردی شما برای و ایجاد این عوارض جانبی به حساسیت پوست و همچنین افرادی که اپیلاسیون را انجام می دهند و تجربه آنها بستگی دارد.

 

آیا کسی وجود دارد که نباید اپیلاسیون را انجام دهد؟  

اگر از داروهای زیر استفاده می کنید ، ممکن است پوست شما نسبت به اپیلاسیون حساسیت بیشتری داشته باشد:

 • آنتی بیوتیک ها
 • درمان هورمونی
 • کنترل بارداری هورمونی
 • راکوتان
 • کرم های Retin-A یا سایر کرات های مبتنی بر رتینول

اگر فکر می کنید پوست شما برای اپیلاسیون بیش از حد حساس است ، اصلاح ممکن است گزینه بهتری باشد.

 
 

اپیلاسیون چقدر دردناک است؟

این قطعاً به تحمل درد شما بستگی دارد. با این حال ، از آنجا که مو از ریشه برداشته می شود ، افراد درد بیشتری نسبت به موی خود نسبت به اصلاح داشته باشند.

 

چند وقت یک بار می توانید در خانه اپیلاسیون اصفهان این کار را انجام دهید؟

اپیلاسیون تنها زمانی انجام می شود که طول موها بین 1 / 4- تا 1/2 اینچ باشد. این بدان معناست که شما معمولاً باید هر 3 تا 4 هفته یک بار اپیلاسیون کنید.

تراشیدن را می توان هر چند وقت یک بار انجام داد ، اما توجه داشته باشید که اصلاح بیشتر ممکن است باعث تحریک پوست حساس شود.

قبل از اپیلاسیون  چه کاری باید انجام دهید؟ 

نکات اولیه برای اپیلاسیون در خانه اپیلاسیون اصفهان و اصلاح کاملا متفاوت است.

قبل از قرار دادن موم ، موهای خود را حداقل به طول 1/4 اینچ باید رشد کنند . اگر طول آن از 1/2 اینچ بیشتر باشد ، ممکن است مجبور شوید آنرا کوتاهتر کنید.

روز قبل از آن هرگز پوست خود را لایه برداری نکنید ، برنزه نکنید و پوست را با مواد شوینده قبل و بعد  از اپیلاسیون نشویید . 

برای کاهش درد ، 30 دقیقه قبل از قرار ملاقات خود از یک داروی ضد درد استفاده کنید.

. محل را کمی مرظوب نگه دارید  تا پوست و موهای شما نرم شود.

 

موم سخت و موم نرم در اپیلاسیون 

بهترین مرکز اپیلاسیون اصفهان

مجموعه گسترده ای از مارک ها و انواع موم ها  در بازار و در بهترین مرکز اپیلاسیون اصفهان وجود دارد ، اما همه آنها در دو دسته اصلی قرار می گیرند: موم سخت و موم نرم. موم نرم همان چیزی است که وقتی به فکر اپیلاسیون بدن می افتید معمولاً به آن فکر می کنید. قبل از اینکه با استفاده از نوار برداشته شود ، موم نرم با کاردک روی بدن قرار داده می شود. این موم برای مناطق بزرگتر مانند بازوها ، پاها و زیر بغل مناسب است.

 استفاده از موم سخت مهارت بیشتری را میطلبد  . ضخیم تر است و باید با دمای مناسبی گرم  شود. پس از سفت شدن موم ، خود موم بدون نوار از بدن برداشته می شود. هنگام اپیلاسیون صورت ، به طور کلی از موم سخت استفاده می شود. علاوه بر این ، این نظر حرفه ای ما است که ، وقتی صحبت از پوست های حساس مانند قسمت بیکینی می شود ، موم سخت بهترین گزینه است. این ماده فقط به مو و نه به پوست متصل می شود و باعث کاهش ناراحتی و به حداقل رساندن احتمال تحریک پوست می شود.

پس با  وجود موم نرم برای ونواحی کلی بدن قابل انتخاب است  ولی برای نواحی مثل بیکینی مزایای موم سخت این است که به طور کامل از بدن بداشته می شود . این ناحیه به ویژه به یک دلیل بسیار حساس است موها بسیار درشت هستند و در جهات مختلف رشد می کنند پس در صورت استفاده از موم نرم برای افراد  دردناک تر است .

 

موم نرم  موافقان و مخالفان:

موم نرم بیش از موم سخت به پوست می چسبد ، و بیشتر لایه برداری از پوست انجام می شود.
• موم نرم سطح بیشتری را در بر می گیرد و در مناطق بزرگ بدن بهتر از موم سخت کار می کند.
• برخلاف موم سخت ، موم نرم را نمی توان دو بار در همان نقطه قرار داد زیرا لایه های پوست مرده را از بین می برد.
• حتی اگر موم نرم نسبت به موم سخت چسبناک باشد ، آماده سازی خاصی لازم نیست.
• موم نرم بسیار ارزان تر از موم سخت است .

موم سخت – موافقان و مخالفان:

موم سختت درد کمتری نسبت به موم نرم دارد.
•  را فقط می توان در نواحی کوچک قرار داد زیرا در نواحی بزرگ شکسته می شود – استفاده از آن در نواحی بزرگتر از بدن مانند پاها کارآمد نیست.
•  باقی مانده چسبنده ای باقی نمی گذارد. تمیز کردن آن بسیار راحت تر است.
• موهای کوتاه تری را می گیرد .
• خرید موم سخت هزینه بیشتری دارد.
• هنگام استفاده از موم سختت ، فولیکول ها و منافذ مو از گرما باز می شوند و بیرون کشیدن موها بسیار راحت تر می شود.

درباره writer

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Button