اپیلاسیون نواحی حساس چگونه است؟

اپیلاسیون نواحی حساسیکی از روش های تاثیر گذار و پرکاربرد برای از بین بردن موهای زائد می باشد و زمانی که شما بتوانید آن را به درستی انجام دهید هرگز اذیت نمی شوید و مشکلی برای شما به وجود نمی آید.

موهای زائد در ناحیه تناسلی و اپیلاسیون آن ها یکی از دغدغه های افراد می باشد که همه ی افراد به دنبال راهکاری برای از بین بردن موهای زائد خود می باشند و بیشتر افراد اپیلاسیون در خانه اپیلاسیون اصفهان را برای از بین بردن موهای زائد خود انتخاب می کنند.

اپیلاسیون نواحی حساس

به چه نکاتی باید برای اپیلاسیون نواحی حساس توجه کرد؟

سعی کنید به مدت دو هفته مو های ناحیه تناسلی خود را اصلا اصلاح نکنید تا موهای شما ضخیم و بلند شوند و زمانی که موم را روی آن قرار دهید نتیجه ی خوبی به شما بدهد.

بعد از انجام اپیلاسیون بهتر است که از روغن استفاده کنید و محل مورد نظر را به خوبی چرب و یا مرطوب کنید تا جلوی احساس سوزش و درد شما را بگیرد.

و حتما مرطوب کردن ناحیه تناسلی را حدود یک هفته قبل و بعد از اپیلاسیون را انجام دهید تا از رویش موهای زیر پوستی جلوگیری کنید.

24 ساعت بعد از اپیلاسیون از صابون و انواع ژل استفاده نکنید زیرا پوست شما حساس است و ممکن است باعث ایجاد جوش شود.

در دوران قاعدگی از انجام اپیلاسیون بپرهیزید زیرا ممکن است دچار سوزش در ناحیه مورد نظر شوید.

ناحیه تناسلی جای بسیار حساسی می باشد و در اپیلاسیون کردن آن باید دقت بالا و کافی داشته باشید تا به پوست شما هیچ گونه آسیبی وارد نشود.

از بین بردن موهای زائد به روش اپیلاسیون باعث نازک تر شدن و کم تر موهای زائد فرد می شود و همین امر در رویش کمتر موهای زائد اثر می گذارد و فرد از موهای زائد خود  خلاص می شود.

اپیلاسیون نواحی حساس

درباره admin

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button