اپیلاسیون موهای زائد چه تاثیری بر روی پوست دارد

در اپیلاسیون موهای زائد، زمانی که موم سرد می شود و موقع کشیده شدن پارچه از روی پوست، همه ی سلول های مرده ای که در حال حاضر روی پوست قرار دارد نیز از بین می روند. همان طور که همه ی ما می دانیم خلاص شدن از شر سلول های مرده پوست خیلی برایمان با اهمیت و در عین حال دشوار است. به طور عمده حذف سلول های مرده از روی چهره، دست و پا و سایر اعضای بدن بسیار زیبا، جذاب و خوشایند است. بنابراین انتخاب اپیلاسیون برای از بین بردن موهای زائد یک مزیت محسوب می شود چرا که با این کار از سلول های مرده روی پوست هم خلاص می شوید.
اپیلاسیون روشی مطمئن و آسان برای از بین بردن موقتی موهای بدن است. با هر بار اپیلاسیون به مدت 4تا 6 هفته از شر موهای زائد بدن خلاص می شوید.
همانطور که میدانید پوست بعد از اپیلاسیون با موم لطیف تر می شود و باعث می شود بعد از مدتی موهای زائد کمتر شوند و حالت کرکی پیدا کنند که این از بهترین فواید استفاده از موم و اپیلاسیون است.
مرکز خانه اپیلاسیون به مدیریت سرکار خانم مهتاب سجادیه از بهترین مرکز اپیلاسیون اصفهان است که بهترین اپیلاسیون کار حرفه ای را دارد و جدیدترین خدمات اپیلاسیون را با مدرن ترین و بروز ترین روش های اپیلاسیون به مشتریان خود ارائه می دهد. سالن مهتاب سجادیه تخصصی ترین مرکز اپیلاسیون است که با مجوز کاری و محیطی کاملا تمیز و بهداشتی با مناسب تین قیمت اپیلاسیون آماده خدمت به شما همشهریان عزیز است. از جمله خدمات اپیلاسیون ما: اپیلاسیون دائم اصفهان، اپیلاسیون با خشاب اصفهان و وکس صورت اصفهان است هم چنین به دلیل نزدیک شدن شب عید نوبت دهی محدود انجام می شود پس همین امروز با ما تماس بگیرید و نوبت خود را رزرو کنید.

اپیلاسیون موهای زائد

اپیلاسیون موهای زائد

درباره writer

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button