اپیلاسیون با موم دائم

 اپیلاسیون با موم دائم یکی از بهترین روش های برای از بین بردن موهای زائد می باشد. موم ماده ای بسیار چسبناک است که از ترکیب موم زنبور، آب و شکر تشکیل شده است. این ماده با خاصیت بسیار چسبنده ای که دارد، زمانی که روی بدن قرار داده می شود، می تواند در زمان جدا شدن، موهای زائد را نیز از پوست جدا کند.

به موم، وکس نیز گفته می شود و می تواند به خوبی موهای زائد را از بین ببرد. افرادی که از روش اپیلاسیون  دائم اصفهان  برای از بین بردن موی زائد استفاده می کنند، می توانند از شر موهای زائد برای 45 روز در امان باشند.

این زمان برای موم های معمولی 30 روز و برای موم های دائمی 45 روز می باشد. در اپیلاسیون  دائم، مو به مرور زمان و با چندین مرتبه اپیلاسیون بسیار کمتر در می آیند و در نهایت برای برخی از افراد دیگر رشد نخواهد کرد.

اپیلاسیون با موم دائم

مزایای  اپیلاسیون با موم دائم

اپیلاسیون با موم دائم در حال حاضر یکی از پر طرفدارترین راه ها برای رفع موی زائد می باشد. خانم های بسیار زیادی که از رشد زیاد موهای خود کلافه شده اند به این روش روی آورده اند. زیرا اپیلاسیون  دائم دارای ویژگی های بسیار خاصی است که در ادامه با آن ها آشنا می شویم.

بدون حساسیت و خارش

یکی از مهم ترین ویژگی های اپیلاسیون  دائم، عدم ایجاد خارش و حساسیت برای فرد می باشد. زیرا در ساخت موم از مواد شیمیایی بسیار ناچیز استفاده شده است. همین امر باعث می شود روی پوست فرد حساسیتی ایجاد نشود. برخی از افراد ممکن است در ابتدای انجام اپیلاسیون دچار قرمزی روی پوست شوند، اما این قرمزی به سرعت از بین خواهد رفت.

نرم شدن پوست

از دیگر ویژگی های مهم اپیلاسیون  دائم، نرم شدن و لطیف شدن پوست می باشد. زیرا زمانی که شما موم را از روی پوست جدا می کنید، سلول های مرده روی پوست نیز، همراه با آن جدا می شوند. این امر باعث می شود پوست شما لطیف و نرم شود.

کاهش رشد موی زائد

یکی از مهم ترین ویژگی های اپیلاسیون دائم، رشد کم مو می باشد. استفاده از روش های دیگر مانند ژیلت، مو را از روی پوست جدا می کند و همین امر باعث می شود که مو به سرعت رشد کند. اما در اپیلاسیون موی زائد از ریشه جدا می شود و زمان رشد آن نیز کاهش می یابد.

از بین رفتن تمام موها

در اپیلاسیون  دائم تمام موهای زائد، کوچک و بزرگ، ضخیم و نازک، همگی از روی پوست جدا می شوند و شما می توانید از پوستی کاملا بدون مو لذت ببرید. در این روش پوست بسیار تمیز و صاف می شود. موم های دائم چسبندگی بالاتری دارند و به همین سبب می تواند تمام انواع مو را در هر قسمت از بدن به خوبی از بین ببرند. به همین سبب استقبال از اپیلاسیون با موم دائم بسیار زیاد است.

درباره admin

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Button