اپیلاسیون با خشاب در اصفهان

اپیلاسیون با خشاب در اصفهان و مزایای آن :
 
استفاده مدام از تیغ یکی از عوامل مهم تیرگی پوست زیر بغل و بیکینی است. بهترین راه درمان در این موارد اپیلاسیون موهای زائد زیر بغل و بیکینی است.
اپیلاسیون با خشاب یکی از روش های اپیلاسیون است که دارای درد کمتر و کیفیت بیشتر است و برای تمام بدن استفاده می شود. به جز صورت قبل از اپیلاسیون از محصولات لایه برداری استفاده نکنید.
با این که میزان حساسیت پوست افراد متفاوت است. محصولاتی که حاوی رتینول و موادی هستند که پوست را خشک می کنند، حساسیت پوست را افزایش می دهند.
پس یک هفته قبل از اپیلاسیون از محصولات لایه برداری یا محصولاتی که پوست را خشک می کنند، استفاده نکنید.
بهترین زمانی اپیلاسیون بدن برای خانم ها 2 هفته بعد از قاعدگی است. به این معنی نیست که شما در زمان های دیگر نمی توانید اپیلاسیون کنید شما در دوران یا قبل و بعد از قاعدگی هم می توانید اپیلاسیون کنید اما در زمان توصیه شده حساسیت شما کمتر است.
در رابطه با اپیلاسیون زیر بغل و مشکل غدد لنفاوی، هنوز هیچ تاییدیه علمی وجود ندارد و هیچ پزشکی تایید نکرده است. همان طور که می دانید فولیکول در لایه دوم پوست است و غدد لنفاوی زیر لایه چهارم قرار دارد و چربی های زیر پوست هم می تواند لایه محافظی به حساب می آید پس به شایعاتی از این قبیل که اپیلاسیون باعث تحریک غدد لنفاوی می شود، توجه نکنید.
اپیلاسیون باعث از بین بردن سیاهی بعضی از نقاط بدن، نرمی ولطافت و شادابی پوست، از بین بردن جوش های سرسیاه ، کند شدن سرعت رشد مو، کاهش موهای بدن وضعیف شدن ریشه مو می شود.
سالن مهتاب سجادیه بهترین مرکز اپیلاسیون اصفهان است که با مجوز کاری و محیطی کاملا تمیز و بهداشتی با مناسب ترین قیمت اپیلاسیون با خشاب در اصفهان آماده خدمت به شما همشهریان عزیز است.

معرفی اپیلاسیون با خشاب

خانم ها همیشه در پی یافتن بهترین راه برای از بین بردن موهای زائد بدن خود می باشند. در حال حاضر روش های زیادی برای این کار وجود دارد. اپیلاسیون یکی از بهترین روش ها برای این امر می باشد. اپیلاسیون با خشاب می تواند موهای زائد بدن شما را به راحتی از بین ببرد و پوستی صاف و تمیز به شما تحویل دهد.

روش استفاده از موم گرم به این صورت است که موم را در ابتدا گرم می کنند و روی قسمت مورد نظر از بدن، بر روی پوست با موی زائد پخش می کنند. بعد از آن، پارچه ای روی موم می چسبانند و با حرکتی سریع آن را می کشند. در این قسمت موی های زائد به موم چسبیده و به همراه آن از پوست جدا می شوند.

شاید اپیلاسیون با خشاب کمی درد داشته باشد اما نتیجه ی آن به قدری رضایت بخش است که افراد ترجیح می دهند این درد کم را تحمل کنند. البته باید بدانید که در آن در جلسات اول بیشتر است، زیرا به مرور زمان ریشه ی مو ضعیف می شود و به راحتی و بدون درد کنده می شود.

 

اپیلاسیون با خشاب چگونه انجام می شود؟

اپیلاسیون با خشاب به افراد این امکان را می دهد که با سرعت بیشتر و بسیار راحت تر عمل اپیلاسیون را انجام دهند.

با استفاده از اپیلاسیون با خشاب، دیگر لزومی ندارد که موم را گرم کنید. دستگاهی برای گرم کردن آن وجود دارد که موم درون خشاب را به طور یکسان گرم می کند. کافیست برای این منظور دستگاه را به برق وصل کنید.

برای انجام اپیلاسیون با خشاب، بعد از گرم کردن خشاب ها باید وکس خشابی را بر روی پوست با غلطکی که دارد  بزنید، بعد از آن با پارچه روی موم را بپوشانید و با حرکتی سریع آن را از پوست جدا کنید.

برای این کار باید پارچه را در جهتی بکشید که خلاف جهت رشد موها باشد.

افراد به راحتی می توانند اپیلاسیون با خشاب  را در خانه و برای هر قسمت از بدن انجام دهند. بهتر است قبل از انجام اپیلاسیون با خشاب، حتما پوست خود را با لوسیون ماساژ دهید تا پوست شما کاملا تمیز و ضدعفونی شود.

بعد از آن می توانید از پودر بچه نیز استفاده کنید تا مطمئن شوید پوست به خوبی خشک شده است. پوست اگر خیس باشد موم نمی تواند به خوبی کار خود را انجام دهد

اپیلاسیون با خشاب د اصفهان در سالن مهتاب سجادیه مزایای بسیاری زیادی دارد. به طور مثال زمانی که شما از وکس خشابی استفاده می کنید، مواد درون آن تا دمای مشخصی داغ می شود به همین سبب شما از سوختگی در امان خواهید بود.

یکی از مهم ترین مزیت های اپیلاسیون به وسیله ی خشاب، بهداشتی بودن آن می باشد.

زیرا دیگر لازم نیست هر دفعه چوب موم را درون ظرف بزنید و پس از آن موم برداشته شده را به بدن بزنید. این کار چندین مرتبه انجام می شود و باعث آلوده شدن موم می شود.  اپیلاسیون با خشاب می تواند برای تمام قسمت های بزرگ و کوچک بدن مورد استفاده قرار بگیرد.

اپیلاسیون با خشاب در اصفهان

اپیلاسیون با خشاب در اصفهان

درباره writer

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Button